tel. 502 265 245

Nasze Usługi

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzymy wyjątkowe strony internetowe

Projektowanie strony internetowej to najlepszy sposób na zbudowanie marki online i dotarcie do klientów. Nasze profesjonalne projekty są tworzone przez ekspertów i łączą kreatywne pomysły z zasadami projektowania UX/UI.  Tworzymy witryny internetowe, sklepy – ecommerce, blogi i landing pages.

redesign stron www

Przywrócimy do życia twoją stronę www

Odświeżamy i przekształcamy wizerunek stron internetowych , sklepów w sieci. Przystosowujemy je do nowych technicznych wymagań i oczekiwań potencjalnych klientów. Nadajemy responsywności czyli dopasowujemy do urządzęn mobilnych.

Administracja stronami www

stała techniczna opieka

Administrujemy stronami internetowymi oraz sklepami . Zapewniamy bezpieczeństwo i szybkie reagowanie w kryzysowych sytuacjach. Oferujemy stałą techniczną opiekę nad witrynami, sklepami internetowymi i wizerunkiem  firm.

SKUTECZNE SEO

Dodajemy skrzydeł stronom internetowym

SEO optymalizacja to działania polegające na dostosowaniu kodu,  treści, oraz grafik serwisu internetowego, zgodnie z wytycznymi Google. Optymalizacja witryny pod kątem SEO jest integralną częścią działań z zakresu pozycjonowania. Sam proces jest skomplikowany, dlatego wykonujemy go z należytą precyzją.

Odwirusowanie stron www

Wykonujemy profesjonalny skan i audyt struktury Twojej strony www czy tez sklepu. Usuwamy podejrzany kod oraz zabezpieczamy stronę według najlepszych standardów. Dodatkowo możemy ci zapewnić web firewall oraz 24/24 skan Twojej strony i blokowanie podejrzanych działań.

PROJEKTY GRAFICZNE

Nadamy indywidualny charakter Twojemu biznesowi

Twoja marka i tożsamość odróżniają Cię od konkurencji i pokazują Twoją osobowość klientom. Jeśli potrzebujesz projektu logo, projektu graficznego, wzoru do druku lub całego zestawu , zmodyfikujemy Twój wizerunek i stworzymy logo, które pozostaną w pamięci Twoich klientów.

SKUP SIĘ NA BIZNESIE, JEDŹ NA WAKACJE
LUB PO PROSTU ODDAJ SIĘ PASJOM.

RÓB TO NA CZYM SIĘ ZNASZ, LUBISZ, W CZYM JESTEŚ DOBRY.

MY ZAJMIEMY SIĘ PROJEKTEM TWOJEJ STRONY, OPRAWĄ GRAFICZNĄ  I ZAOPIEKUJEMY SIĘ SOCIAL MEDIA.

Czy jestes gotowy na sukces ?

Dodaj skrzydeł swojej firmie!
Skup się na biznesie , my zajmiemy się resztą !
Napisz do nas, chętnie pomozemy !

9 + 9 =